W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ SŁUŻYMY POMOCĄ NA biuro@wleepto.pl

Czy czarne eurobandy są legalne?

Czy czarne eurobandy są legalne?

Czarne eurobandy - co i jak i czy legalne?

Moda na wizualny tuning samochodu trwa w najlepsze. Na ulicach możemy spotkać auta, których właściciele wykazali się wyjątkową pomysłowością, ale nawet niewielkie modyfikacje standardowego wyglądu pojazdu mogą zdziałać cuda. Poznajmy czym są czarne eurobandy, czyli elementy chętnie nabywane przez miłośników tuningu. Czy czarne eurobandy są legalne? Dz.U. 2007 nr 186 poz. 1322 Rozdział 3 §19.1 określa jednoznacznie wszystkie cechy tego elementu tablicy rejestracyjnej. Z relacji klientów wynika jednak, że służby nie wyciągają restrykcji wobec użytkowników.

Czarne eurobandy – elementy tuningowe samochodu

Czarne eurobandy to niewielkie naklejki o wymiarach 11x4cm, przeznaczone do naklejenia w miejscu standardowych niebieskich eurobandów, które obecne są na każdej polskiej tablicy rejestracyjnej. Na rynku znajdziemy czarne eurobandy z napisem i gwiazdami w kolorze białym lub żółtym. Dostępne są też modele, na których zamiast gwiazdek znajduje się polska flaga. Cel naklejania czarnych eurobandów jest prosty – to forma wyróżnienia się i próba nadania naszemu samochodowi bardziej oryginalnego wyglądu. Często na ich zakup decydują się posiadacze czarnych pojazdów, aby ujednolicić kolorystykę wszystkich elementów. Nie ma jednak przeszkody w tym, aby czarne eurobandy nakleić także na tablicach rejestracyjnych ciężarówki czy przyczepy, o ile tylko mają one takie same wymiary, jak tablice samochodowe.

Gdzie kupić czarne eurobandy?

Na platformach sprzedażowych można natknąć się na wiele ofert czarnych eurobandów, ale nie zawsze mają one tak dobrą jakość, jak te dostępne w naszym sklepie. Tworzymy je z wysokiej jakości folii oraz pokrywamy klejem doskonale odpornym na zmienne warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg, mróz i intensywne słońce nie zdołają negatywnie wpłynąć ani na przyczepność czarnych eurobandów ani na sam ich wygląd. Warstwa laminatu UV skutecznie chroni ich kolory przed wyblaknięciem. Co ważne, nasze naklejki mają wymiary pasujące do każdej tablicy rejestracyjnej i grubość zaledwie 0,11 mm. Dzięki temu, że minimalnie wystają ponad powierzchnię tablic, praktycznie wcale nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne, do jakich teoretycznie może dojść podczas mycia samochodu.

Jak naklejać czarne eurobandy na tablice rejestracyjne?

Nie zapominajmy, że na trwałość naklejki wpływa nie tylko jej jakość, ale także staranność przyklejenia. Sama aplikacja nie jest trudna i nie trzeba zdejmować w tym celu tablicy rejestracyjnej. Koniecznie należy zacząć od dokładnego wyczyszczenia i odtłuszczenia powierzchni, na której ma się znaleźć naklejka. Możemy użyć do tego odrobimy zwykłego płynu do mycia naczyń, chyba że mamy pod ręką specjalne preparaty do odtłuszczania szyb i karoserii. Użyty środek należy dobrze zmyć wodą i wytrzeć powierzchnię do sucha. Dopiero na tak przygotowanych tablicach możemy naklejać czarne eurobandy, pamiętając o ich starannym „wyraklowaniu” za pomocą rakli lub zwykłej karty kredytowej.

Czarne eurobandy i inne naklejki tuningowe najwyższej jakości czekają na Ciebie we wleepto.pl – zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl