W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ SŁUŻYMY POMOCĄ NA biuro@wleepto.pl

Personalizowane tablice ślubne, weselne - Jakie wybrać?

Personalizowane tablice ślubne, weselne - Jakie wybrać?

Tablice rejestracyjne ślubne

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, wymagające równie wyjątkowej oprawy. W ferworze przygotowań nie można zapomnieć o ważnym dodatku, jakim są ślubne tablice rejestracyjne. Dlaczego warto je mieć? Jaki tekst można na nich umieścić? I w końcu – jak dobrać tablice na samochód ślubny, aby zwyczajnie dobrze się na nim prezentowały? Zobacz nasze podpowiedzi.

Gdzie kupić tablice ślubne?

Auto to jeden z najważniejszych elementów oprawy ślubnej. To nim para młoda przemieszcza się najpierw na miejsce zaślubin, a następnie na salę weselną, zwracając pod drodze uwagę wszystkich przechodniów, sąsiadów i samych gości weselnych. Dzięki ozdobom w postaci stroików, balonów i kokard na klamki samochód nabiera odświętnego charakteru, ale równie duże znaczenie mają w tym tablice ślubne. Warto je nabyć nie tylko ze względu na ich dekoracyjny potencjał, ale również z myślą o tym, że po ślubie staną się wyjątkową pamiątką na lata.

Personalizowane tablice ślubne na samochód można nabyć we wleepto.pl. Wybierz jeden z gotowych wzorów dostępnych w naszym katalogu i przy składaniu zamówienia określ, jaki napis ma się na nim znaleźć. Do Twojej decyzji pozostawiamy również to, jaki kolor mają mieć tablice, napis i ewentualne dodatki do napisu, np. w postaci serduszka pomiędzy imionami nowożeńców. Wszystkie tablice ślubne mają tak dobrane rozmiary, aby można było umieścić je w standardowych ramkach samochodowych. Charakteryzuje je także bardzo dobra wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne i precyzja wykonania. Tłoczone litery będą wyraźnie widoczne już z daleka.

Teksty na tablice rejestracyjne ślubne

Wybierając tablice na samochód ślubny musimy przede wszystkim zdecydować, czy chcemy, aby ten sam napis znajdował się na przedniej i tylnej tablicy czy mają to być dwa różne napisy. Zarówno jedną, jak i drugą opcję znajdziesz wśród zestawów dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy szereg różnorodnych tablic ślubnych - począwszy od prostych modeli z napisem NOWOŻEŃCY, przez tablice imienne z datą ślubu, aż po zestawy, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach gości weselnych, np. tablica SPONSOROWANE PRZEZ TEŚCIOWĄ w komplecie z tablicą imienną czy tablica SORRY PANIE ON JEST MÓJ w komplecie z „SORRY PANOWIE ONA JEST MOJA”. W ofercie nie brakuje też tablic przeznaczonych na auta, którymi będą poruszać się inni ważni uczestnicy uroczystości, np. tablica RODZICE w komplecie z TEŚCIOWIE lub ŚWIADKOWIE.

Jak dobrać tablice ślubne na samochód?

Przede wszystkim trzymajmy się przyjętego motywu przewodniego wesela. Przykładowo, jeżeli kolorem przewodnim jest biel, najlepszym wyborem będą białe tablice ślubne ze złotym napisem. Miejmy też na uwadze, aby tablice na samochód ślubny wizualnie dobrze komponowały się z jego kolorystyką i resztą ozdób, które na nim umieścimy. Pomieszanie stylów to coś, czego zdecydowanie trzeba unikać również w kwestii charakteru samych tablic. Oznacza to, że jeżeli stawiamy na poważną, dostojną oprawę ceremonii ślubnej, lepiej sięgnijmy po neutralne tablice ślubne, np. imienne, a nie po humorystyczne.

Zapraszamy do składania zamówień – stwórz razem z nami personalizowane tablice ślubne, które dopełnią wyjątkową atmosferę tego ważnego dnia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl