W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ SŁUŻYMY POMOCĄ NA biuro@wleepto.pl

Czas i koszty dostawy

Na dzień dzisiejszy w naszym sklepie istnieją możliwości wyboru poniższych metod i form płatności za zamówione w sklepie towary i usługi:

  • InPost – Paczkomaty 24/7 (przedpłata)
  • InPost – Kurier (przedpłata)
  • DPD – Kurier (przedpłata)
  • Odbiór osobisty na terenie Zgorzelca i okolic

Koszty związane z wysyłką pojawiają się również przy zamówionych produktach oraz przy wybieraniu formy dostawy. System wysyła e-maila potwierdzającego zamówienie.

Zamówienia są realizowane w ciągu dwóch dni roboczych, a czas wysyłki jest zależny od wybranej opcji dostawy. W przypadku nieplanowanego przedłużenia się czasu wysyłki lub realizacji – będą Państwo powiadamiani o tym mailowo.

Informujemy, że nie wysyłamy paczek za pobraniem. Każda tablica, naklejka czy odzież są tworzone specjalnie na zamówienie klienta i nie nadają się do ponownego odsprzedania. Wyjątkami są przedmioty takie jak opaski silikonowe, zawieszki do kluczy oraz NIE OTWORZONE zawieszki zapachowe, które są już wcześniej przygotowane i nadają się do zwrotu. Przed złożeniem zamówienia, proszę sprawdzić, czy napis lub wzór, który Państwo wybrali jest zgodny z wytycznymi oraz spełnia Państwa wymagania, a ewentualne poprawki zgłosić jak najszybciej poprzez kontakt mailowy na biuro@wleepto.pl, podając przy tym również numer zamówienia. Na maile odpowiadamy natychmiastowo.

Pracownicy sklepu dokładają najwyższych starań, aby przekazać zamówione towary bądź wykonane usługi do odpowiednich przewoźników, jednakże już na dalszy czas dostarczenia zamówionego towaru – składa się również czas przewozu przez wybranego przewoźnika. Towar do wysyłki jest odpowiednio pakowany i zabezpieczany. Proszę sprawdzić po otrzymaniu przesyłki czy nie została uszkodzona podczas transportu, a ewentualne zastrzeżenia przekazać kurierowi przy odbiorze oraz nam poprzez maila.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl