W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ SŁUŻYMY POMOCĄ NA biuro@wleepto.pl

Jak kupować?

 

I. Wybierz produkt, który Cię interesuje
Aby złożyć zamówienie wybierz odpowiednią kategorię produktów, które Cię interesują. Wszystko jest poukładane w odpowiednich kategoriach tak, aby ułatwić wyszukiwanie odpowiedniego przedmiotu.

II. Wypełnij formularz przy produkcie
Z racji, że większość produktów na naszym sklepie jest personalizowanych, prosimy o uzupełnienie formularza przy produkcie wpisując przy tym tekst, który mamy wykonać, wybrać ewentualne dodatki, kolorystykę czy ilość sztuk danego produktu. Proszę pamiętać o zastosowaniu się do ograniczeń co do poszczególnych tablic, aby usprawniło to proces zakupowy. Wszystkie ograniczenia są wypisane w opisie danego produktu.

III. Wybierz sposób dostawy oraz opłać zamówienie
Na dzień dzisiejszy posiadamy kilka sposobów dostawy. Wybierz sposób który Cię interesuje oraz opłać zamówienie w dogodny dla Ciebie sposób. Takie zamówienie wyświetli nam się i w przypadku poprawnie wypełnionego formularza będzie gotowe do realizacji. Czas, w którym realizujemy zamówienia to przeważnie 2 dni robocze. Czas wysyłki zależy od wybranego sposobu dostawy.Sposoby płatności
Nasz sklep udostępnia sposób zapłaty za pomocą przelewu bankowego, karty, blika lub PayPala.
Informujemy również, że na dzień dzisiejszy nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.

Większość przedmiotów na sklepie jest personalizowanych, więc zamówienie jest tworzone specjalnie pod danego klienta i nie ma możliwości ponownego odsprzedania personalizowanej tablicy.

Kody rabatowe, zniżki oraz promocje
Nasz sklep udostępnia również różnego rodzaju promocje oraz kody rabatowe, które są możliwe do zrealizowania na naszym sklepie. O promocjach czy też kodach rabatowych informujemy poprzez nasze media społecznościowe lub poprzez newsletter.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl